Foto: Renee Altrov

Rahvamajade info

Rahvamajade info

Oleme siia sisestamas rahvamajasid koondava taristuinfo. Siit leiavad asutuse kohta infot ka need, kes varem pole ühes või teises kultuuriasutuses käinud. Rakendus annab ülevaate asjaoludest, mis sündmuse korraldamiseks vajalik on. Näiteks kas heli- või valgustehnika on kohapeal olemas või tuleb see rentida. Kui suur on saali mahutavus või milline on rahvamaja ümber olev taristu.

Jooksvalt lisame lehele ka teiste maakondade rahvamajade info ning tulevikus valmib andmetes mugavam versioon andmete kasutamiseks.

Olgu siinjuures täpsustatud, et tegemist on kultuuriasutustega, mis on kantud “Riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste registrisse” või mis on registreeritud iseseisva juriidilise isikuna äriregistris (MTÜ, SA, OÜ, FIE jms).

Info maakondade kaupa

HARJUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Merike Hallik
Harjumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5309 0439
E-post: merike.hallik@rahvakultuur.ee

TALLINNA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Riin Kivinurm
Tallinna rahvakultuurispetsialist
Tel: 5301 8346
E-post: riin.kivinurm@rahvakultuur.ee

HIIUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Helle-Mare Kõmmus
Hiiumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5411 0189
E-post: helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

IDA-VIRUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Erika Kõllo
Ida-Virumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5382 9064
E-post: erika.kollo@rahvakultuur.ee

JÕGEVAMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Pille Tutt
Jõgevamaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5198 1835
E-post: pille.tutt@rahvakultuur.ee

JÄRVAMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Külliki Aasa
Järvamaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5887 3269
E-post: kylliki.aasa@rahvakultuur.ee

LÄÄNEMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Marju Viitmaa
Läänemaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 522 9831
E-post: marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

LÄÄNE-VIRUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Annika Aasa
Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5332 4118
E-post: annika.aasa@rahvakultuur.ee

PÄRNUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Aire Koop
Pärnumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5850 4973
E-post: aire.koop@rahvakultuur.ee

PÕLVAMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Kati Taal
Põlvamaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5749 3451
E-post: kati.taal@rahvakultuur.ee

RAPLAMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Triinu Ülemaante
Raplamaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5385 2677
E-post: triinu.ylemaante@rahvakultuur.ee

SAARE MAAKONNA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Krista Lember
Saaremaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 512 9932
E-post: krista.lember@rahvakultuur.ee

TARTUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Kati Grauberg-Longhurst
Tartumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5787 1177
E-post: kati.grauberg@rahvakultuur.ee

VALGAMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Eha Mandel
Valgamaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5392 6891
E-post: eha.mandel@rahvakultuur.ee

VILJANDIMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Anneli Kundla
Viljandimaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5199 4991
E-post: anneli.kundla@rahvakultuur.ee

VÕRUMAA RAHVAMAJAD

Lisainfo
Maie Pau
Võrumaa rahvakultuurispetsialist
Tel: 5346 5634
E-post: maie.pau@rahvakultuur.ee